Polityka Prywatności


Bezpieczeństwo i prywatność danych Klientów są w MANUFAKTURZE PREZENTÓW absolutnym priorytetem. Poniżej przedstawimy Ci szereg informacji i zasad, którymi się kierujemy, aby zapewnić, że korzystanie z naszej platformy jest nie tylko przyjemne, ale także bezpieczne oraz zrozumiałe. W kwestii prywatności stawiamy sobie wysokie wymagania.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości możesz napisać do nas: biuro.tu-raj@o2.pl
Odpowiemy na wszystkie pytania!

KIM JESTEŚMY?

Firma Remontowo-Budowlana ”TU-RAJ” Michał Turaj,  z siedzibą w Częstochowie przy ul. Soplicy 34 posiadającą NIP 5732634221.

Względem Twoich danych osobowych będziemy administratorem.

JAKIE DANE OSOBOWE PRZETWARZAMY?

Dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym podajesz dane niezbędne do świadczenia naszej usługi tj. wysyłki zamówionego produktu. Prosimy Cię o podanie następujących danych: imię, nazwisko (nazwa firmy), adres do wysyłki, adres mailowy, numer telefonu oraz NIP (w przypadku firmy).

PODSTAWY PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Manufaktura Prezentów przetwarza dane osobowe Użytkownika na podstawie art. 6 ust 1.lit. /b RODO. Główną podstawą przetwarzania Twoich danych osobowych jest realizacja Twojego zamówienia. Przetwarzamy zatem dane umożliwiające kontakt z Tobą.

KOMU PRZEKAZUJEMY DANE?

Póki co nie jesteśmy w stanie świadczyć wszystkich potrzebnych nam usług samodzielnie. Dlatego korzystamy z usług zewnętrznych dostawców. Twoje dane przekazujemy następującym kategoriom podmiotów:

biura rachunkowe, które pomaga nam w obsłudze księgowej-
Biuro Podatkowe STORNO
platforma e-commerce- PrestaShop.
systemy płatności- PayU
firmy kurierskie- InPost
firmy hostingowe- AGNEZ Sp. z o.o.

Pamiętaj, że jesteśmy zobligowani do współpracy z organami ścigania i sądami. Jeżeli nakażą nam przekazanie Twoich danych to będziemy musieli to zrobić. Nasza firma nigdy nie przekazuje danych swoich Klientów brokerom danych.

TWOJE PRAWA

W każdym momencie przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzoru https://uodo.gov.pl/.

Tam, gdzie podstawą przetwarzania jest Twoja zgoda, możesz ją wycofać w każdej chwili. Aby to zrobić, wystarczy wysłać mail na adres www.illu.pl. Pamiętaj jednak, że nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonywanego do momentu jej wycofania.

Pamiętaj także, że masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Dodatkowo możesz wnieść sprzeciw wobec przetwarzania, a także żądać przeniesienia danych. Aby to zrobić, wystarczy wysłać mail na adres biuro.tu-raj@o2.pl

JAK DŁUGO PRZECHOWUJEMY TWOJE DANE?

W przypadkach, gdy przetwarzamy twoje dane w oparciu o Twoją zgodę, Twoje dane osobowe będą przechowywanie do czasu zakończenia realizowania przez nas celu, którego dotyczyła wyrażona zgoda, ale nie dłużej niż do czasu ewentualnego cofnięcia przez Ciebie zgody.

ZMIANY POLITYKI PRYWATNOŚCI

Zmieniamy się na lepsze dla Ciebie, dlatego w przyszłości może się zdarzyć, że znajdziemy jeszcze lepsze sposoby by chronić Twoje dane. Wtedy będziemy zmuszeni do aktualizacji naszej polityki prywatności. Poinformujemy Cię odpowiednio wcześnie.

KONTAKT

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to z chęcią na nie odpowiemy. Napisz do nas biuro.tu-raj@o2.pl

Firma Remontowo-Budowlana ”TU-RAJ” Michał Turaj,  z siedzibą w Częstochowie przy ul. Soplicy 34 posiadającą NIP 5732634221.